Aracınızda meydana gelen herhangi bir elektrik yada elektronik arıza durumunda, ilk öncelikle arızanın tespit edilip sorunun büyümeden çözülmesi gereklidir. Size göre basit gözüken bir elektronik arızası çok kötü sonuçlar doğurabilir. Özellikle elektrik arızalarında kabloların şase yapması yangın riskini arttıracağı gibi aracınızın yanması yada geri dönülemez sonuçlara yol açabilir.

İstanbul anadolu yakası bostancı sanayi sitesinde yer alan Özel Atak Servis,  Volksvagen, Audi, Seat, Skoda ve Porsche marka araçların ihtiyacı olan tüm servis hizmetlerini sunmaktadır. Aracınızın ihtiyacı olan her türlü elektrik ve elektronik arıza tespiti ve tamiri konusunda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Aracınızdaki arıza gerek deneyimli personel, gerek kullanılan elektronik bilgisayarlar ile tespit edilmektedir. Özel Atak Servis her zaman müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Aracınızda meydana gelebilecek bir çok sorun bulunmaktadır. Akünün bitmesi, marş motorunun işlevini gerçekleştirmemesi yada park sensörü sorunu gibi aracınızdaki bir çok özellik elektronik sistemlere bağlıdır. Araç sahipleri genellikle ABS fren sistemi sorunları, AİRBAG sorunu yada uzaktan kumanda ve alarm sorunu yaşamaktadır.

Marş motoru, şarj dinamosu, merkezi kilit sistemi, kalorifer motorları, elektrikli koltuklar, sunroof tamiri, koltuk kızak tamiri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şimdi RANDEVU oluşturarak zamandan kazanabilirsiniz!

Ara